Çerkezköy Belediyesi tarafından Regaip Kandili dolayısı ile kentimiz genelinde toplam 17 bin 500 adet kandil şekeri dağıtıldı.
Mübarek Regaip Kandili dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Belediye Meydanı’nda, ilçemizde bulunan camilerde, resmi kurum ve kuruluşlarda, derneklerde ve Çerkezköy Kapalı Ceza ve Tutuk Evi’nde toplam 17 bin 500 adet kandil şekeri dağıtıldı.
Çerkezköy halkının ve İslam Aleminin mübarek Regaip Kandili’ni tebrik eden ve hayırlara vesile olmasını dileyen Belediye Başkan Vekilimiz Uğur Erem ve Belediye Başkan Yardımcımız Enver Bayram, bu gece idrak edeceğimiz Regaip Kandili’nin başta ilçemiz olmak üzere milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını temenni etti. Belediye Meydanı’nda vatandaşlarımıza kandil şekeri dağıtan Belediye Başkan Vekilimiz Uğur Erem ve Belediye Başkan Yardımcımız Enver Bayram tüm Çerkezköylülerin ve İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutlayarak sağlık, mutluluk ve esenlikler diledi.