Belediyemiz tarafından başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Kor, Malkoç ve Çaylak ailelerini evlerinde ziyaret edip hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan bebeklere uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.
HOŞ GELDİN BEBEK HEDİYE PAKETLERİNİ TAKDİM ETTİ
Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Çerkezköy Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Koray Malkoç ve eşi Zeynep Malkoç çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen oğulları Ediz Can Malkoç’a sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Malkoç çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Malkoç ailesi, böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni tebrik etti.
AİLELERİMİZİN MUTLU GÜNLERİNDE YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ
Başkanımız Akay’ın bir sonraki durağı ise Dursun – Deniz Çaylak çiftinin evi oldu. Belediye Başkanımız Vahap Akay, Çaylak çiftinin dünyaya yeni gelen bebekleri Kuzey Çaylak’a da uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu ve aileye Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti. Başkanımız Akay son olarak Efendi – Nurgül Kor çiftini evlerinde ziyaret etti.
Çiftin dünyaya yeni gelen kızları Hazel Kor’a sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkanımız Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Kor çiftine takdim etti. Başkanımız Akay, Hoş geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti. Hoşgeldin Bebek ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyemiz Erdal Zengin de Başkanımız Vahap Akay'a eşlik etti.