Belediye Başkanımız Vahap Akay, Ramazan Bayramı öncesi Özel Trakya Bakım Merkezi’nde ziyaret ettiği yaşlıların bayramını kutladı.
Belediye Başkanımız Vahap Akay, Ramazan Bayramı arifesinde yaşlıları unutmadı. Özel Trakya Bakım Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, burada kalan yaşlı vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı. Özel Trakya Bakım Merkezi’nde konuk olan yaşlılar Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı bir anda karşılarında görünce mutlu oldular ve duygulu anlar yaşadılar.
Belediye Başkanımız Vahap Akay bir istekleri olup olmadığını sorduğu yaşlılarla sohbet etti. Yaşlı vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, "Özel Trakya Bakım Merkezi’nde kalan yaşlı vatandaşlarımızın hem bayramını kutladık, hem de yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Çerkezköy’de yaşayan herkesin mutluluğu için uğraş veriyoruz. Bu vesile ile tüm Çerkezköy halkının Ramazan Bayramını kutluyorum" diye konuştu.
Başkanımız Vahap Akay, Özel Trakya Bakım Merkezi ziyaretinde burada konuk olan yaşlılarımıza çikolata ikram etti.