İYİ Parti İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanımız Vahap Akay’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanımız Vahap Akay, İYİ Parti İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Çerkezköy Belediyesi’nin yapacağı yatırımlar hakkında bilgi alan İYİ Parti İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a çalışmalarında başarılar diledi. Başkanımız Akay, ziyaret sonunda İYİ Parti yönetimi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.